דף הבית >> מאמרים >> קידום מכירות - מוצרי USB

קידום מכירות ופרסום באמצעות מוצרי USB ממותגיםמהם מוצרי קידום מכירות ופרסום?
מוצרי
קידום מכירות ופרסום הם פריטים שאתה – המפרסם – מעניק ללקוחות בחינם, למשל בתור פרס, מתנה, או הטבה. על המוצרים מופיעה פרסומת כלשהי של החברה: שם, תמונה, לוגו וכדומה.

מוצרי פרסום כחלק מאסטרטגית קידום מכירות
מוצרי פרסום הם חלק מרכזי מכל אסטרטגיה של קידום מכירות – ואין קמפיין שיווקי מוצלח ללא ביצוע תהליך של קידום מכירות איכותי.
אין שום דבר רע בפרסום בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונים ובאינטרנט. אך הפרסומות הן יקרות, הלקוח שוכח אותן במהירות, לפניהן ואחריהן יש עוד עשרות פרסומות דומות, ולכן פרסומות לבדן לא מספיקות.
בשנים האחרונות התפתחה אסטרטגית קידום מכירות ייחודית. קידום מכירות על ידי מוצרי פרסום כוללת פעולות שיווקיות שאינן נעזרות באמצעי התקשורת, אלא מפגישה בין הלקוח למותג שלך באופן ישיר על בסיס יום-יומי. קיימות דרכים רבות לבצע קידום מכירות: דוכני טעימות בסופרמרקט, פרסומות המודבקות לשמשת המכונית, אירועים לכבוד השקת מוצר חדש, טלמרקטינג ועוד. כולם יעילים במידה מסוימת, אבל הדרך הזולה והיעילה ביותר לבצע קידום מכירות היא באמצעות מוצרי פרסום.

קידום מכירות ומוצרי USB ממותגים
מוצרי USB ממותגים הם בין המוצרים הבולטים בשוק מוצרי הפרסום כיום. קידום מכירות באמצעות מוצרי USB ממותגים יכול להיות אפקטיבי ביותר מכמה סיבות:
  • מוצרי USB נחוצים עבור חיי היום-יום של כל אחד מאיתנו.
  • השימוש במוצרי USB נפוץ ביותר בקרב כל שכבות האוכלוסייה ובקרב כל המקצועות.
  • מוצרי USB מחזיקים מעמד שנים ארוכות – ולכן הם אידיאליים למטרות של קידום מכירות, במיוחד כמוצרי פרסום.

מוצרי USB ממותגים - לקוח אחד הופך לשניים שהופכים לשלושה...
הדבר המייחד מוצרי USB ממותגים הוא התחושה הכללית בעת ההיתקלות במוצר זה. כיום מצויים בשוק כמויות אדירות וסגנונות שונים ומיוחדים של מוצרי USB. בסופו של דבר, כל המוצרים הללו דומים אחד לשני ואין הרבה שוני בניהם. כאשר אתה מעניק ללקוח מוצר USB ייחודי וממותג, גם אם הלקוח לא זקוק לו באותו רגע, הוא יחזיק אותו בסביבתו ובזמן הנכון הוא ישתמש בו לעיני כולם. אם אכן מוצר הUSB ייחודי ומושך את העין, גם אחרים ישאלו ויחקרו לגבי המוצר והחברה שמעניקה דברים כה יפים חינם אין כסף. ועל זה נאמר: "טוב שם משמן טוב".

קידום מכירות | מוצרי פרסום


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר