דף הבית >> קידום מכירות


פרח USB

פרח USB פרח USB


לכניסה לחנות
פרח USB

 

עטים יוקרתיים

עטים יוקרתיים


לכניסה לחנות
עטים יוקרתיים

 

כובע סגר מתכת

כובע סגר מתכת כובע סגר מתכת


לכניסה לחנות
כובע סגר מתכת

 

מדגשים

מדגשים מדגשים


לכניסה לחנות
מדגשים

 

תיק ירוק ידידותי לסביביה

תיק ירוק ידידותי לסביביה תיק ירוק ידידותי לסביביה


לכניסה לחנות
תיק ירוק ידידותי לסביביה

 

גולדן נייפ - סט סכינים יוקרתי

גולדן נייפ - סט סכינים יוקרתי גולדן נייפ - סט סכינים יוקרתי


לכניסה לחנות
גולדן נייפ - סט סכינים יוקרתי

 

בניית גרעין של לקוחות נאמנים היא תהליך הדורש השקעה רבה וחכמה. מעבר למוצר או לשירות איכותי שהחברה מספקת ישנה חשיבות עצומה לפעילויות השימור, הפיתוח והטיפוח של הלקוח אשר משפיעים על תפיסתו את החברה. בדיוק בנקודה זו נמצא התחום של קידום מכירות. מקצועיות, אמינות וקשר אישי עם הלקוח הם הבסיס של קידום מכירות ישיר ושיווק יעיל.

קידום מכירות - תיקים ממותגים

חלוקת מוצרי פרסום ממותגים היא דרך קידום מכירות אפקטיבית היוצרת אהדה בקרב הלקוחות. קידום מכירות באמצעות תיקים ממותגים, דרכים עקיפות לפרסום ישיר לקוחות אוהבים לקבל מתנות - על אחת כמה וכמה כאלו שיהיו שימושיות עבורם. לקוח המקבל מוצר איכותי, יישאר עם רושם חיובי על החברה. יתרונות התיקים הממותגים כאמצעי קידום מכירות הם רבים: מדובר במוצר קידום מכירות איכותי ופרקטי. תיק טוב הוא תמיד שימושי.  השימוש בתיק הממותג הופך אותו למעין 'פרסומת ניידת', ולכן הוא בעל ערך מוסף:
בהשקעה זניחה יחסית אתם זוכים לחשיפה נהדרת- בנוסף ללקוח המרוצה, בכל מקום אליו יגיע התיק ייחשפו מספר גדול של אנשים לשם וללוגו החברה.  תיקים קיימים במגוון רחב של גדלים, סגנונות וצבעים. כמו כן התיקים משמשים למספר רב של מטרות, ולכן יוכלו להתאים כמעט לכל אחד, בכל גיל או תחום עיסוק. עובדה זו נותנת מרחב בחירה גדול בעת פעולת קידום מכירות הממוקד לקהל יעד מסוים.תיקים ממותגים - התיק הנכון שיישא את שמכם ברבים .

קיים מגוון רחב של תיקים ממותגים: מתיקי גב קלאסיים ועד תרמילי טיולים גדולים, תיקי עסקים, תיקי ספורט, תיקי פאוץ' ועוד. על התיק הממותג להתאים להלך הרוח של החברה ובו בזמן לקלוע לטעם ולצרכי הלקוחות. לכן, בבואכם לבחור תיק למטרת קידום מכירות, עליכם לשים לב בין השאר לקריטריונים הבאים: קידום מכירות - המסר אותו אתם רוצים להעביר- על עיצוב התיק להתאים לקו הכללי של החברה. נוסף ללוגו ושם החברה יש להחליט האם יש העדפה לצבע מסוים, או לחילופין עיצוב ניטרלי.
קידום מכירות - התאמת התיק לאפיון הלקוחות- האם הם משתייכים לתחום עיסוק ספציפי? בעלי תחום עניין משותף? נמצאים בטווח גילאים מסוים? חשוב להתאים את התיק למטרה- על מנת לבצע קידום מכירות באופן יעיל על התיק להיות שימושי, ובעל זיקה כלשהי לתחום העיסוק של החברה.

כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר