דף הבית >> עמוד בית ישן
   

מי אנחנו

חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ הינה חברה אשר מתמחה במתן מעטפת כוללת לעסקים וחברות בתחום השיווק והפרסום תוך שימת דגש על שימור וגיוס לקוחות.

לרשותנו ניסיון רב שנים במגוון ענפים, גישות חדשניות, מקצעונות חסרת פשרות ופתרונות מקוריים.

 


כל הזכויות שמורות - טריגר פרסום ושיווק

קידום מכירות

בניית גרעין של לקוחות נאמנים היא תהליך הדורש השקעה רבה וחכמה. מעבר למוצר או לשירות איכותי שהחברה מספקת ישנה חשיבות עצומה לפעילויות השימור, הפיתוח והטיפוח של הלקוח אשר משפיעים על תפיסתו את החברה. בדיוק בנקודה זו נמצא התחום של קידום מכירות. מקצועיות, אמינות וקשר אישי עם הלקוח הם הבסיס של קידום מכירות ישיר ושיווק יעיל.

מוצרי פרסום

קידום מכירות

עיצוב תערוכות

השקעת תקציבי עתק במגוון מדיות פרסומיות עלולה להתברר כלא אפקטיבית, יש לבחון את האלטרנטיבות ולקחת בחשבון מספר פרמטרים כגון: תקציב, התאמה לקהל היעד, תזמון, פרקטיות, תועלת וערך מוסף.
קידום מכירות אפקטיבי יכול להתבצע באמצעות חלוקת מוצרי פרסום ומתנות ממותגים, פעילות היוצרת אהדה רבה בקרב הלקוחות.
קיימים מוצרי פרסום רבים ומגוונים של עבור קידום מכירות כגון:
קידום מכירות באמצעות מוצרי פרסום USB, קידום מכירות באמצעות מחזיקי מפתחות ממותגים, קידום מכירות באמצעות תיקים ממותגים, קידום מכירות באמצעות לוחות שנה ממותגים, מחברות ספירלה מעוצבות, עטים ומוצרים רבים נוספים המותאמים לנושא האירוע, אופי הפעילות וסוג הלקוח, רמת התחכום והמקוריות הנדרשת.
אחד מצינורות השיווק החשובים ביותר הינו השתתפות של חברות בתערוכה ,כנס ,יום עיון .
כנסים ותערוכות מהוים זירה מקצועית וממוקדת לקהל הלקוחות הפוטנציאלי של החברה אשר באמצעותה ניתן להעביר מסרים שיווקים ועסקיים בעלי עוצמה חזקה, לכן, יש לשים דגש רב בתחום עיצוב תערוכות.

כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר