מוצר קידום מכירות

דף הבית >> מידע נוסף >> מוצר קידום מכירות

מוצרי פרסום חדשניים

ישנן דרכים רבות לקדם את המכירות של העסק. אפשר לעשות זאת באמצעות נציגי מכירות טלפוניים, באמצעות פרוספקטים המחולקים בתיבות דואר ואפילו באמצעות הצעה של דוגמיות מהמוצר או השירות שלכם לעוברים ושבים בנקודות ריכוזי אוכלוסייה. אחת השיטות הנפוצות, וכנראה גם היעילות כי היא מחזיקה לא מעט זמן, היא ייצור של מוצרי קידום מכירות. כנראה שזה לא מחדש לכם הרבה ואתם מכירים את הקונספט. לוחות שנה, מחברות, עטים, התקני USB ושלל פריטי ציוד אחרים הנושאים את הלוגו של החברה או מדגימים את יכולותיה.

עם זאת, לפעמים ההיצע פשוט לא מספיק. לפעמים יושב לכם בראש רעיון לייצור מוצר קידום מכירות חדשני, שאיש לא חשב עליו קודם בתור פריט שיכול לקדם מכירות ולכן הוא גם לא קיים בשוק הפרסום. זה מתסכל מאוד, כי אין שום סיבה שבגלל שמוצר לא נמצא כרגע בהיצע הרגיל של חברות המספקות מוצרים לקידום מכירות אתם לא תוכלו לשווק מוצר קונספט שישווק את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

ליצירת קשר לחצו כאן

איך פורצים דרך?

אל דאגה, לא הכל אבוד. כיום ישנן חברות בשוק שיכולות להפיק ולייבא עבורכם גם מוצרים שלא קיימים כיום בשוק מוצרי הפרסום, ולהתאים אותם כך שיקדמו את המכירות של העסק שלכם. לא מדובר בזה שיידחפו לכם מוצרים קיימים ויגידו לכם שאין אפשרות להביא את המוצר שאתם רוצים בדרך הזו. מדובר על אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, המכירים היטב את השוק ויכולים לשבת איתכם ולבנות תכנית שבסופה יגיע המוצר שרציתם וייצור את האפקט שעליו חלמתם.

כמובן שצריך לקחת בחשבון שלפעמים אתם עצמכם תבינו שהרעיון לא היה מוצלח. זה קורה המון פעמים ואין סיבה להתרגש מזה. במצב כזה, תוכלו לתאם עם אותה חברה בדיוק ייבוא של מוצר אחר, שכן קיים להם בקטלוג, שכן ייצר את האפקט המבוקש. חשוב לזכור שני דברים בסיטואציה הזו. הראשון הוא שאתם כנראה לא מכירים את כל השוק ויכול להיות שיוכלו להפתיע אתכם, והשני הוא שחברה שמוכנה לשבת ולקבל מכם רעיונות חדשניים, כנראה כבר יודעת לבצע את הרעיונות הקיימים בצורה הטובה ביותר.

זקוקים למוצרי קידום מכירות איכותיים ואפקטיביים מאד? חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים והזמנות, צרו קשר הטלפון 1-700-728-728


 


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר