דף הבית >> מידע נוסף >> מוצרי קידום מכירות מתנות

חוות הדעת

עסק טוב, כזה שרוצה להתפתח ולצמוח, שם את הלקוחות בראש סדר העדיפויות. לא מדובר בסיסמה ריקה מתוכן, ואם אתם בעלי עסק שקוראים את המאמר הזה אז אתם כנראה יודעים את זה. לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר, ולקוח חוזר הוא לקוח שממליץ עליכם לאחרים.

עם כל עידן השיווק והפרסום המודרני, שניסה למצוא דרכים שונות ומשונות לפתות צרכנים להגיע לפתחם של בתי העסק ולרכוש את שירותיהם ומוצריהם, הכלי היעיל ביותר לשיווק הוא שם טוב בקרב הלקוחות. דירוגי חמישה הכוכבים המפורסמים (או עשר הנקודות, או שיטת האחוזים, או כל שיטת דירוג אחרת שתבחרו) שנמצאים בכל פלטפורמת חיפוש עסקים אינטרנטית וגם בכאלה שאינן מקוונות מצביעה על כך. עסקים המציגים בגאווה דירוג שביעות רצון גבוה של לקוחותיהם מודעים לחשיבות של התעודה הזו להמשך השגשוג של העסק.

ליצירת קשר לחצו כאן

מי לא אוהב מתנות?

כאן נכנס הנושא של מוצרי קידום מכירות מתנות כאלו יכולות להתחלק לשתי קטגוריות. צורה אחת היא של מתנות לקידום מכירות שנועדו אך ורק להימצא בסביבת הלקוח הפוטנציאלי או הקיים. לוחות שנה, מגנטים למקרר ומתנות אחרות, כולן מתנות שנועדו בעיקר להימצא בשדה הראייה של הלקוח אך השימוש בהם מועט. האפקט שלהן מועט בהתאם.

הקטגוריה השנייה, לעומת זאת, היא של מתנות שימושיות שבהן הלקוח משתמש באופן יומיומי או לפחות בתדירות גבוהה, כך ששם העסק מתקשר אצלו או אצלה לביצועיות, ליעילות ולאיכות. הקטגוריה השנייה יעילה יותר בגיוס לקוחות אבל כמובן, על מנת שהמטרות האלה יושגו יש צורך לספק הן מתנות שימושיות המותאמות ספציפית למאפיינים ייחודיים של הלקוח והן מתנות באיכות גבוהה. מבחינת לקוח שמקבל את המתנה שלכם, עט שהתפרק אחרי שימוש אחד מצביע ישירות על איכותו של מי שהעניק לו אותו.

הסיפוק של הלקוחות שלכם לא מוגבל למוצרים שאתם עצמכם מייצרים ולשירותים שאתם עצמכם מספקים, והוא בהחלט לא צריך להיות מוגבל לזמן האינטראקציה שלכם אתו בלבד. צרו לעצמכם שגרירים שיאפשרו לכולם לראות איך אתם משקיעים בלקוחות שלכם ומה יש לכם לתת להם.

מחפשים מוצרי קידום מכירות ומתנות ללקוחות שלכם? חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים והזמנות, צרו קשר הטלפון 1-700-728-728


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר