מוצרי פרסום מתנות

דף הבית >> מידע נוסף >> מוצרי פרסום מתנות

המגוון גדול, האפשרויות רבות

בימינו, קיים מגוון עצום של מוצרי פרסום מתנות ומוצרי קידום מכירות. אם פעם ההיצע היה מוגבל למספר מצומצם מאוד של מוצרים, היום זה כבר לא המצב. בפועל, ניתן היום להפוך כל מוצר שאתם רוצים למוצר פרסומי שיעזור לכם לקדם את העסק. השאלה הגדולה היא לא האם עליכם להשקיע את תקציב הפרסום שלכם בייצור של מוצרי פרסום ומתנות, אלא איך עליכם לעשות את זה ולאיזו נישה להיכנס.

כמובן, רבים חושבים שמוצרי קידום מכירות נועדו אך ורק למשיכת לקוחות חדשים. ליצור אצל לקוח פוטנציאלי רגשות חיוביים כלפי העסק שלכם, שיובילו בסופו של דבר שכאשר הוא יצטרך הוא יפנה אליכם ולא אל מישהו אחר. אם אתם מעניקים את המתנה לקהל לקוחות פוטנציאליים שאתם יודעים מראש מתעניין במה שיש לכם להציע, דוגמה לכך היא חלוקת המתנה בכנס שעוסק באופן ספציפי בתחום העיסוק שלכם, הסיכוי שהמתנה תביא לכם לקוחות חדשים עולה אפילו יותר.

ליצירת קשר לחצו כאן

השילוב בין שימור לשיפור

אספקט שלא הרבה שוקלים בכל הנוגע למוצרי פרסום הוא שבאותה מידה שהם יכולים לשמש לגיוס לקוחות חדשים, הם יכולים לשמש על מנת לשמר לקוחות קיימים. תשאלו כל בעל עסק והוא יאשר, שבסופו של דבר התנאי לקיום של עסק הוא קהל לקוחות יציב שחוזר שוב ושוב. לקוחות שחוזרים לעסק הם לקוחות מרוצים, ולקוחות לא נהיים מרוצים סתם כך. על מנת ליצור בסיס יציב של לקוחות כאלה דרושה השקעה, השקעה שיכולה להיות מנותבת למוצרי פרסום.

חשבו על עצמכם. אם אתם מרגישים שהיחס שלכם עם עסק מסוים הוא בעיקר שאתם משלמים לו והוא לוקח, כנראה שיהיה משהו צורם בקשר הזה. לעומת זאת, אם בעל העסק מעריך את הנאמנות שלכם ומפנק אתכם במתנות שימושיות, אתם מרגישים שגם אתם מרוויחים מהעסק הזה.

ניתן לשלב בין שני התחומים, אם תיצרו מצב שבו על מנת שלקוח יקבל מתנה מושקעת הוא יצטרך להוכיח נאמנות לעסק. כך תוכלו לוודא שהמשאבים שתשקיעו במתנה איכותית יחזרו אליכם בעקיפין, וכך גם תרוויחו את נאמנות הלקוחות.

מחפשים מוצרי קידום מכירות שתוכלו בעזרתם לקדם את העסק שלכם ולמשוך אליו לקוחות חדשים או קיימים? חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים והזמנות, צרו קשר הטלפון 1-700-728-728


 


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר