מוצרי פרסום מיוחדים

דף הבית >> מידע נוסף >> מוצרי פרסום מיוחדים

הרחבת המעגל

כמעט לכל חברה יש מגוון עצום של לקוחות. יש לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים, לקוחות עם משאבי ענק וכאלה עם תקציב מצומצם. יש כאלה שאתם יודעים שהשימוש שלהם בשירות שלכם מחזיק חצי מהחברה שלכם, ויש כאלה שאתם יודעים שההשקעה הנדרשת מכם בתחזוקה שלהם מכסה בקושי את הרווח שהם מכניסים לכם. זה העולם העסקי, והמגוון האנושי שבו מלהיב ומעניין. עם זאת, חשוב שתדעו לזהות את נקודות החוזק של העסק שלכם, ואת העסקים שאתם יודעים שהם המפתח להצלחה שלכם.

על מנת להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם, ישנן מגוון שיטות שבהן ניתן להשתמש. אחת הוותיקות שבהן היא באמצעות אביזרי פרסום המשמשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, או את אלו הקיימים, בתחומים שונים בחיי היומיום שלכם. בסופו של דבר, אם אדם מעוניין בשירות שאתם מציעים אבל הוא נזקק לו רק פעם בשנה או בכמה שנים, הסיכוי שהוא יפנה דווקא אליכם אינו גבוה.

בזמן שמגוון של מוצרי פירסום שהשקתם משמשים אותו בתחומים שונים בחייו, הסיכוי שהוא יפנה דווקא אליכם ולא אל חברה רנדומלית שהוא מצא באינטרנט נמוך יותר. אדם שרואה את השם שלכם על המטען של הפלאפון שלו, על התקן ה-USB שבו הוא משתמש, על יומן הפגישות שלו וכולי, יהיה כנראה זה שברגע שיעלה הצורך יפנה דווקא אליכם.

ליצירת קשר לחצו כאן

פרסום נקודתי

כמובן שיכול להיות, כאשר מדובר בלקוחות עסקיים בקנה מידה גדול יותר, שבתוך העסקים האלה יש אנשים מסוימים שאחראים על ההתקשרות עם נותני שירות כמוכם ואיתם אתם רוצים ליצור קשר. לאנשים כאלה זה לא מספיק להעניק עט עם הלוגו שלכם. בקשר שלכם איתם אתם צריכים להשקיע בהפקה של מוצרי פרסום מיוחדים. זה יכול להיות מוצר ספציפי שידגים את יכולות החברה שלכם ושאותו תעניקו במתנה לאיש הקשר הזה על מנת להראות לו את איכות העבודה שלכם והמוצרים שלכם. זו יכולה להיות חבילת שי של מוצרי מנהלים שתעניקו ללקוח קיים, על מנת להמחיש שהקשר ביניכם חשוב לכם. האפשרויות הן רבות, אבל זה רק עושה את האיתור של הטובות שבהן לקשה יותר.

מחפשים מוצרי קד"ם ופרסום בהתאמה מלאה לעסק ולצרכים שלכם? חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים והזמנות, צרו קשר הטלפון 1-700-728-728


 


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר