דף הבית >> מאמרים >> מוצרי פרסום-מחברת ספירלה
 

מחברות ספירלה – לפרסום חכם ויעיל!

 
מחפשים דרך יעילה ומוצלחת לשווק את המוצר שלכם? רוצים לחזק את הקשר ביניכם לבין הלקוח, ואף להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם מבלי לחרוג מהתקציב? הפצת מוצרי פרסום תעשה עבורכם את העבודה! כאשר בוחרים את המוצר אותו תחלקו ללקוחות שלכם, לעובדים, לספקים, או לכל גורם אחר, חשוב שיהיה זה מוצר שעלותו אינה גבוהה, מוצר שיהווה מתנה אישית ופרקטית עבור הלקוח, וכמובן, מוצר שיעביר את המסר הפרסומי של העסק או החברה בצורה הטובה ביותר. אחת הבחירות הפופולאריות ביותר היא מחברות ספירלה.
 

שיווק נכון עם מחברות ספירלה

 
מוצרי פרסום קיימים בשפע, אך בחירה במחברות ספירלה היא בחירה מוצלחת במיוחד, ויש לכך מספר סיבות עיקריות. ראשית, מדובר במוצר שעלותו נמוכה יחסית, בטח ובטח ביחס לאמצעי פרסום כגון טלויזיה, אינטרנט, או עיתונים, אך גם בתוך הקטגוריה של מוצרי פרסום, מחברות ספירלה הן מוצר שכאשר בוחנים את עלותו לעומת התועלת שלו, מגלים כי הוא משתלם במיוחד.
שנית, מחברת ספירלה היא מוצר פרקטי ביותר, שניתן בקלות להפוך אותו למתנה אישית שתפתיע את הלקוח, ובכך לחזק את הזיקה ביניכם לבין הלקוח, ושלישית, מדובר במוצר שהשימוש בו הוא על בסיס יומיומי, בעל שטח פרסום רב, כך שללא ספק תוכלו להעביר באמצעותו את המסרים הפרסומיים המתאימים, להפיץ מידע חיוני, ולהפוך זמינים חיוניים בעיני הלקוח.
 

אפשרויות עיצוב למחברות ספירלה

 
מחברות ספירלה באות בשלל דגמים, דוגמאות, צבעים וסגנונות. כל עסק או חברה יכולים לבחור את העיצוב המתאים להם ביותר, כך שהמוצר יהיה אטרקטיבי בעיני הלקוח, כמה שיותר שימושי, ומעל לכל, יעביר ללקוח את המסר השיווקי והפרסומי בצורה היעילה ביותר.
קחו בחשבון שככל שהמוצר יהיה מושקע יותר ופונקציונאלי יותר, כך יגדלו הסיכויים שהלקוח אכן יעשה בו שימוש. תוכלו לבחור במחברות ספירלה פשוטות יחסית עם דפים פנימיים ממותגים, הכוללים את לוגו החברה, מידע חיוני כגון מספרי טלפון, כתובת אתר האינטרנט וכו', או במוצר מעט משודרג יותר, הכולל למשל כריכה קשיחה עם עיצוב גרפי מלא של החברה, חוצצים, שילוב של עזרים שימושיים ביותר כגון לוח תכנון שנתי, מסגרת לתמונה, דבקיות, עט עם לוגו של החברה, ואפילו מחשבון.
 
 
 

כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר