מוצרי פרסום לתערוכות

דף הבית >> מידע נוסף >> מוצרי פרסום לתערוכות

לבלוט מעל כולם

קיבלתם הודעה שבתאריך מסוים תופק תערוכה גדולה בנושא שבו העסק שלכם נותן שירות. תערוכות כאלו הן דבר שבשגרה וזה לא משנה אם הן מופקות בגני התערוכה בתל אביב או בסלון כלשהו בציריך, אתם יודעים שעבורכם מדובר בהזדמנות. הזדמנות ליצור מעגל לקוחות חדש, או להראות לאלו הקיימים שאתם רלוונטיים ומתעדכנים עם השוק.

ליצירת קשר לחצו כאן

עם זאת, כדי לוודא שההופעה שלכם בתערוכה אכן תשיג את האפקט הרצוי, יהיה עליכם לבלוט מעל כולם. בסופו של דבר, התערוכה מארחת עשרות ואולי מאות נותני שירות דומה לזה שאתם מציעים, גם אם לכם יש מוצר שברור לכם שעולה על זה של המתחרים. יכול להיות שאתם עוסקים בביוטכנולוגיה, בהייטק או אפילו בתחום החקלאות או בתחום התיירות והפנאי, זה לא משנה. ההבלטה שלכם מעל למתחרים קריטית למינוף הנכון של התערוכה הזו.

שימור הוא שם המשחק

יצירת עניין אצל הלקוח באמצעות שיחות והדגמה בדוכן שלכם אינה מספיקה. אם אתם רוצים לשמר את הלקוח ולגרום לו לפנות אליכם ברגע שהוא אכן יזדקק לשירות דומה לזה שאתם מציעים, כדאי לכם להעניק לו מוצר שימושי, שיזכיר לו את המפגש איתכם ויכוון אותו ליצירת קשר איתכם בעת הצורך. מוצרי פרסום לתערוכות, שאותם אתם נותנים לקהל שמראה לכם ברגליים שהוא מתעניין בתחום שלכם ומגיע לתערוכה, יכולים להיות צעד משמעותי בדרך להשגת המטרה הזו.

כולנו מכירים את מוצרי הפרסום הללו. אלו יכולים להיות עטים, יומנים, פנקסים, פד לעכבר מחשב ועוד אינספור פריטים שונים ומשונים שכל מטרתם היא להיות שימושיים כמה שיותר. מוצר שימושי הוא כזה שהלקוח נהנה ממנו, וכזה שיגרום לו בבוא היום ליצור איתכם קשר. אם בעבר עיצוב של מוצרים כאלה היה נחלתם של חברות עילית בלבד בעלות תקציבי עתק לפרסום, כיום המגוון של המוצרים והתחרות בשוק מאפשרים לכל חברה ליצור לעצמה ליין של מוצרי פרסום שישאירו אותה בתודעה של הלקוחות שלה.

מחפשים מוצרי קד"מ איכותיים? חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים והזמנות, צרו קשר הטלפון 1-700-728-728

 


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר