מוצרי פרסום בזול

דף הבית >> מידע נוסף >> מוצרי פרסום בזול

שיווק בזול

מוצרי פרסום זולים הם לא דבר שקשה למצוא. בכל פינה אנחנו רואים עטים ממותגים, לוחות שנה נושאי לוגו ואפילו מחזיקי מפתחות פשוטים שנושאים בגאווה את שם החברה שהנפיקה אותם. הם קיימים בכל מקום וכנראה שהם כאן להישאר. מדובר באחת משיטות הפרסום הוותיקות ביותר בשוק.

מוצרי פרסום בזול לא נועדו בדרך כלל לסמן קהל מטרה ספציפי. רובם הם מוצרי יומיום שכולנו משתמשים בהם כמו עטים, מחברות ואולי אפילו מוצרי אלקטרוניקה זולים. ההיצע אדיר, אם כי לא חדשני במיוחד, ואתם יכולים למצוא בו הרבה מהדברים הפשוטים שינכיחו את העסק שלכם בכל פינה.

עם זאת, העובדה שמדובר במוצרים זולים וגנריים יחסית לא אומרת שצריך להתפשר על האיכות שלהם או להתקבע על מוצר ספציפי. בשוק מוצרי הפרסום המודרני, לא רק שמנעד המוצרים פרץ הרבה מעבר לעטים ולמחזיקי המפתחות שאנחנו רגילים לראות בכל מקום, אלא גם מנעד המחירים עבר שדרוג לא קטן. חברות המספקות שירותי ייצור של מוצרי פרסום יכולות להציע לכם מגוון עצום של מוצרים שיפרסמו את העסק שלכם, ויכולות להתאים את סוג המוצר לתקציב שלכם.

ליצירת קשר לחצו כאן

החשיבות שבאיכות

אחרי כל זה, כדאי לקחת צעד אחורה. חשוב לזכור שמוצרי פרסום הם בעצם סוג של שגרירי העסק שלכם, והדבר נכון פי כמה אם מדובר במוצר שקשור לתחום העיסוק של החברה או אפילו מוצר שהחברה מייצרת. חנות מוצרי אלקטרוניקה שהלוגו שלה מוטבע על התקני USB שהיא מחלקת אך הם אינם עובדים, יורה לעצמה ברגל. חברת ציוד ספורט המשווקת בקבוק ספורטיבי שנסדק עם הנפילה הראשונה איבדה לקוח פוטנציאלי כמעט בוודאות.

אם בסופו של דבר, בחרתם לשווק מוצר פרסום זול במסות אדירות, אולי אכן הרווחתם שהשם של העסק מופיע בכל מקום אבל הוא עלול להפוך לסמל למוצר שנשבר בקלות או חסר אמינות עבור כל מי שרואה אותו. ואם במוצר גנרי זה המצב, אז על אחת כמה וכמה כאשר אתם משווקים בתור מוצר פרסומי פריט ששייך לתחום העיסוק של החברה שלכם. אל תתפשרו על האיכות, השם שלכם מונח על הכף.

רוצים לתת ללקוחות שלכם מוצרי קידום מכירות איכותיים, יצירתיים וגם כאלה שימשכו אותם לרכוש או להזמין את השירותים שלכם בהמשך? חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים והזמנות, צרו קשר הטלפון 1-700-728-728


 


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר