מגוון מוצרי פרסום

דף הבית >> מידע נוסף >> מגוון מוצרי פרסום

קידום מכירות באמצעות מתנות

אסטרטגיית מכירות שמשמשת בתי עסק רבים, היא קידום מכירות באמצעות מתנות. מודיעים כי פתחתם במבצע שבמסגרתו על כל קנייה או מספר קניות מהעסק שלכם, מגיעה ללקוח מתנה לבחירתו מתוך מבחר מסוים. זה עובד עם כוסות קפה, זה עובד עם תדלוקים וזה עובד עם מוצרים ושירותים אחרים. העובדות בשטח מראות שכאשר מציעים לאנשים לקבל מתנות בתמורה לקנייה, הם קונים יותר.

ליצירת קשר לחצו כאן

איך עשים את זה?

על מנת שתוכלו לפתוח במבצע כזה, עליכם להכין מספר דברים. ראשית, עליכם להבין מה מסגרת התקציב שאתם רוצים להשקיע במבצע הזה. אמנם יהיו לכם הכנסות מהגידול במכירות, אבל תצטרכו לממן גם את המתנות וזו הוצאה שאינה כלולה במחזור שאליו אתם רגילים. לא כדאי לקחת מראש את הגידול במכירות כהכנסה. עדיף להניח שהמבצע יעלה כמה שיעלה (במסגרת תקציב נקבע מראש כמובן), ורווחים שיבואו כתופעת לוואי יוכיחו שהוא היה אפילו יותר כדאי משחשבתם בהתחלה.

שנית, חשוב לוודא שהעובדים שלכם, או שאתם עצמכם, מוכנים לחלוקת המתנות. את המתנות הלקוחות צריכים לקבל עם חיוך, עם רצון טוב ועם הרגשה שהמתנה ניתנת להם בשמחה. עובד שיעניק ללקוח את המתנה המגיעה לו בפרצוף חמוץ כנראה שישיג את האפקט ההפוך, וכף רגלו של הלקוח לא תחזור לדרוך בחנות.

ולבסוף, כמובן שעליכם לדאוג שיהיו לכם מגוון מוצרי פרסום הנושאים את הלוגו של העסק או החברה שלכם, שמהם תוכלו לבחור את המוצר המתאים. המגוון נועד בעיקר בשבילכם. אתם מכירים את הלקוחות שלכם, ואתם יודעים מה משמח אותם. ועדיין, כנראה שאתם לא מכירים את כל האפשרויות ואת כל המוצרים שיכולים לשמש כמוצרי פרסום ומתנות ללקוחות. חברה עם היצע רחב היקף ומגוון תוכל הן לכוון אתכם בהליך הבחירה של המתנה שאותה תזמינו והן בכל תהליך הייצור וההזמנה של המוצר שאותו תבחרו. כמובן שאתם יכולים להזמין כמה סוגי מוצרים, על מנת להעניק ללקוחות שלכם אפשרויות בחירה. בסופו של דבר, מתנה גנרית שללקוח אין שימוש בה לא תשיג את האפקט הרצוי, תבזבז לכם ולו זמן ומשאבים ותחטיא את המטרה.

מעוניינים לקדם את העסק שלכם באמצעות מוצרי פרסום? חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים והזמנות, צרו קשר הטלפון 1-700-728-728


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר