דף הבית >> מאמרים >> מוצרח דפוס-מחברות ספירלה

מחברות ספירלה – כלי פשוט לפרסום מוצלח!

 
ההיצע העצום של מוצרי הפרסום הקיימים בשוק עשוי להיות מבלבל – חולצות מודפסות, גאדג'טים למחשב, עטים, כובעים ועוד. לעיתים הנטייה היא ללכת על המוצר הזול ביותר, לעיתים דווקא על מוצר שיהווה מעין מתנה אישית ללקוח, ולעיתים הולכים על מוצר גימיק שיפתיע או ישעשע. כאשר אתם עומדים בפני בחירת מוצר פרסום, מומלץ כמובן לבחור במוצר שהלקוח יעריך , אך לצד זה, חשוב שהמוצר ישרת אתכם נאמנה, וישמש עבור העסק שלכם ככלי פרסומי לכל דבר, לאורך זמן. מחברות ספירלה ממותגות הן מוצר פרסומי העונה על כל הדרישות!
 

מחברות ספירלה ממותגות – פרסום לטווח הארוך

 
מחברות ספירלה הן כלי נהדר לפרסם ולמתג את החברה, העסק, או המוצר שלכם. היתרון הגדול במחברות ספירלה הוא כמובן בשטח הפרסומי העצום שהן מספקות . החל מהכריכה, אשר בהתאם לבחירתכם, כוללת את העיצוב הגרפי של החברה, הדפים הפנימיים הרבים הכוללים כל מידע חיוני שתמצאו לנכון להכניס כגון, חוצצים,  לוח שנה, דפי ממו, עטים ודגלונים, אשר מעשירים ומגדלים את סיכויי השימוש במחברת והופכים את מחברת הספירלה למעניינת ומפתיעה עבור הלקוח  ובכך מעצימים את האפקט הפרסומי והשיווקי. מחברות הספירלה הן מוצר המאפשר חשיפה גדולה, לאורך זמן!
 
לקוחות רבים יעשו שימוש במחברת על בסיס יומיומי, יניחו אותה על שולחן המשרד, ישתמשו בה במהלך ישיבה חשובה, או במהלך קורס. בכל מקרה, מובטח לכם שהמוצר הפרסומי שלכם יזכה לחשיפה גדולה ואינטנסיבית לא רק מצד הלקוח, אלא גם מצד מאות ואלפי גורמים אחרים, שבין רגע יהפכו להיות לקוחות פוטנציאלים. וכך, במינימום השקעה, זכיתם לפרסום ולחשיפה עצומה, ארוכת טווח, במינימום השקעה.
 

המחברת המושלמת לפרסום המושלם

 
כדי להשיג את המטרה החשובה של פרסום יעיל וארוך טווח, חשוב להתחשב בצרכי הלקוח, וכמובן, בצרכים השיווקיים שלכם. המחברת שלכם צריכה להיות כמה שיותר שימושית ומועילה עבור הלקוח, על מנת שיעשה בה שימוש, ולשם כך מומלץ לעצב אותה בצורה אסתטית,לבחור את המידה המתאימה לקהל היעד ולשלב בה מוצרים משלימים, ובמקביל, לשלב בה  תוכן פרסומי רלוונטי, מסרים שיווקיים, תמונות מוצרים, דרכי יצירת קשר, וכל מידע רלוונטי נוסף, אשר יכנס עמוק לתודעת הלקוח, ויהפוך אותו ללקוח נאמן, שיעשה שימוש בשירותי החברה בעת הצורך.
 
 

כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר