לוח שנה ממותג מחיר

דף הבית >> מידע נוסף >> לוח שנה ממותג מחיר

הפקת לוח שנה ממותג 

 

לקראת השנה החדשה, הפקת לוח שנה ממותג היא מאמצעי השיווק, הפרסום והקידום היותר מבוקשים. עם חברת טריגר פרסום ושיווק בע"מ תזכו בהפקת לוח שנה ממותג במחיר משתלם,  באיכות גבוהה ועם התאמה אישית מלאה. לחברה מבחר גדול של סוגי לוחות שנה מגנטיים, שולחניים ולוחות שנה לקיר. ממבחר זה כל אחד יכול לבחור בלוח המתאים לצרכיו ולקבלו עם עיצוב והדפסות אישיות.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

כדאיות הפקת לוח שנה ממותג 

 

לוח שנה ממותג כפי שאנו מפיקים יעניק לחברתכם אמצעי יעיל ביותר לקידום ושיווק העסק, עם מוצר פרקטי הנדרש בכל בית עסק, משרד ובית. למעשה, על ידי הפקת לוח שנה מעוצב עם שם ולוגו החברה, תזכו לחשוף ולפרסם את פרטי העסק במקומות רבים למשך כל השנה, וגם תזכו בלקוחות מרוצים שזוכים במוצר פרקטי בחינם.

 

מגוון לוחות שנה ממותגים

 

אנו מפיקים לוחות שנה באיכות גבוהה ביותר ובהתאמה אישית מלאה, עם שם ולוגו החברה ואמצעי תקשורת מבוקשים. את הלוחות ניתן להפיק בכל רמת מורכבות, שיטות דפדוף ומספר דפים והדפסות מבוקש. הסוגים העיקריים כוללים:

 

  • לוח שנה מגנטי- ממוגנט למשטחים שונים כמו מקרר או ארונית מתכת. הלוחות מוצעים במספר דגמים מעוצבים.
  • לוח שנה קיר- לוחות שנה המיועדים להתקנה על גבי קירות המוצעים בשלל דגמים. בין היתר תוכלו להזמין מאתנו לוחות שנה קיר משולבי ספיראלה, לוח עם חיבור סיכות, לוח שנה עם תמונות מתחלפות ועוד.
  • לוח שנה שולחני- לוחות שנה ייעודיים להצבה על גבי שולחן המשרד, הכוללים בין היתר לוחות שנה עם דפי ממו ודגלונים, באריזה ממותגת, כיס ייעודי עבור כרטיסי ביקור, לוח שנה עם יומן, לוח שנה עם בסיס חצי קשיח, עם בסיס קשיח, בסיס קשיח מוכסף, בסיס עם הדפסת פרוצס, עם בסיס רחב ועוד.

 

הזמנת לוח שנה ממותג

 

להזמנת לוח שנה ממותג במחיר משתלם ובאיכות חסרת פשרות, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם טריגר פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1-700-728-728.

 


כל הזכויות שמורות לטריגר פרסום ושיווק בע"מ

מפת האתר